Online
Hastane Sistemi

Şimdi hastalarınızla uzmanlarınızın görüntülü olarak görüşebilecekleri bir yapıda, hastanenizi online platforma taşıyoruz.

Detaylı Bilgi

Hizmetlerimiz

Online Hastane Sistemi

Online hastane sistemi ile, hastalar randevularını oluşturur ve uzmanın planladığı takvim doğrultusunda, hiç bir ara yazılıma ihtiyaç olmaksızın sistem üzerinden görüntülü olarak görüşmelerini sağlar.
Online hastane sistemi kullanımı için herhangi bir program kurmaya özel cihazlar kullanmaya gerek yoktur, kamerası, mikrofonu ve internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar, tablet, telefon üzerinden anında kolaylıkla hizmet sunmaya başlayabilirsiniz.

Tahsilat Otomayonu

Tahsilat otomasyonu ile B2B olarak firmalardan veya bayilerinizden tahsilatlarınızı kolaylıkla olarak yapabilirsiniz. Site yöneticileri olarak aidat tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.
Müşterilerinize web siteniz altında bayi tahsilat sistemi sunabilir veya kolay ödeme linkleri ile tahsilatlarınızı kolayca sağlayabilirsiniz.
Site yöneticileri için ayrı daire ve aidat oluşturma yöntemi sayesinde heray düzenli olarak aidat tahilatlarına yönelik ödeme dönemi oluşturabil ve tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Online Dönüşüm

Kurumunuz içinde kullandığınız uygulamaların veya fiziki olarak işleyen süreçlerin online ortama aktarılması ve her yerden kolay erişim ve yönetimi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Yerinde yapılacak fizibilite çaalışması yada uzaktan sistem inceleme ile size en uygun çözümler proje olarak tarafınıza sunulacaktır. Kurumunuzu bir yere bağlı kalmaksızının kolayca yönetebilmeniz adına tüm süreçler entegre şekilde işletilir sizde zaman kaybından ve belirli işletme giderlerinden kolaylıkla kurabilirsiniz.