#Tailor Made (Size Özel) Uygulama Geliştirme

Bizler sizin en özel ve en fark yaratan bir şirket olmanız için yola çıktık. Bunun için öncelikle neye ihtiyacınız olduğunu saptayıp size özel tailor made yazılım ve tasarım uygulamalarıyla ön planda olmanızı sağlıyoruz. Stratejik planlama süreciyle seçenekleri belirleyip kararlaştırıp en uygun seçeneği belirliyoruz. Böylelikle fark yaratan, başarılı ve özel bir projeyle sonuçlanacaktır.


E-ticaret Paketimiz

Ayakkabı ve giyim mağazalarımıza, affeliate kullanıcı alt yapısını destekleyen özel e-ticaret yazılımıdır. Mal veya hizmetlerinizin tanıtımını ve satışını yapabileceğiniz eticaret altyapısı ve güvenlik sistemlerine göre hazırlanmış, modern ve işlevsel e-ticaret sitesi kurulumu sağlıyoruz. Referans ve fiyat teklifi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Sosyal Medya Paketimiz

İşinize ayırdığınız vakti sosyal medyaya ayıramıyor olabilirsiniz. Dijital dünyada sosyal medya üzerinde aktif rol almazsanız ya da kaliteli içeriklerle potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekemezseniz ne marka bilinirliğiniz artış gösterir ne de güven düzeyi artış gösterir. Sizler işinizle ilgilenirken bizler de sosyal medyanızla ilgilenelim. Dikkat ve ilgi çekici post, hikaye, reelslerle müşteri potansiyelinizi artıralım.
İhracat Paketimiz

Geliştirdiğimiz e-ihracat sisteminin bir parçası olarak, yurt dışı satış platformlarında firmanızı ürünlerini listeliyoruz. Hedeflediğiniz pazarlarda bayilik, toptancı ve diğer talep ettiğiniz iş birlikleri için firmanız adına reklamlar, talepler oluşturuyoruz.